Bukowno przypieczętowało awans

Mimo, że długo spotkanie było wyrównane ostatecznie to lider zdobył 3 punkty czym przypieczętował awans do okręgówki.

Leśnik chciał zrewanżować się za jesienną porażkę aż 1:5. Przed długi czas lider nie mógł znaleźć sposobu by pokonać dobrze dysponowanego w tym dniu Szczepankiewicza. Golkiper goreniczan popisał się m.in. broniąc rzut karny, który został podyktowany za zagranie piłki ręką w polu karnym przez zawodnika gospodarzy. Tuż przed przerwą sędzia znów wskazał na „wapno” i znów po zagraniu ręką, ale tym razem po konsultacji z sędzią bocznym, sędzia z Chrzanowa zmienił swą decyzję i Bukowno nie miało okazji do rehabilitacji. Upał sprawiał, że obie drużyny nie forsowały tempa. Do 78 minuty utrzymywał się remis. Wtedy po strzale zawodnika Bukowna piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Leśnika i wpadła do siatki. Na 0:2 gol padł w doliczonym czasie gry po strzale głową.

Skład: Szczepankiewicz – Tondos, Kańczuga, Kiczko – Jasik, Łaskawiec, Zouhar (65′ Lipiński), Bigaj (60′ Ścigaj) – Kruczek – Kurkowski, Rak
Żółte kartki: Zouhar, Łaskawiec, Kruczek, Tondos

Czerwona kartka: Tondos (za drugą żółtą)