Historia

Prezesi:
Piotr Ziarnik (27.02.2011-nadal)
Jerzy Kwaśniewski (03.03.2007-27.02.2011)
Ryszard Górecki (1997-03.03.2007)
Józef Redel (1995-1997)
Stanisław Kondek (?-1995)
Władysław Kondek (?)

Trenerzy:
Radim Zouhar (08.2018-nadal)
Paweł Curyło (07.2017-07.2018)
Radim Zouhar (08.2016-06.2017)
Michał Ziarno (03.2016-07.2016)
Marek Harwes (07.2015-12.2015)
Jarosław Rak (07.2014-07.2015)
Piotr Wesołowski, Adam Szymczyk (03.2014-07.2014)
Marek Harwes (01.2014-03.2014)
Piotr Wesołowski (10.2013-12.2013)
Marcin Sosiński (07.2012-10.2013)
Grzegorz Radowiecki (09.2010-07.2012)
Andrzej Kuś (03.2010-09.2010)
Marek Janusz (08.2009-03.2010)
Krzysztof Opiłka (09.2008-07.2009)
Witold Synowiec (07.2008-09.2008)
Marek Janusz (07.2007-07.2008)
Witold Synowiec (03.2007-06.2007)

Przemysław Kałat (2003)
Marcin Starzyk (2002)
Ryszard Kondek
Tomasz Sosnowski
Marek Mika