Hokejowy wynik z Centurią

Do wyjazdowego spotkania z Centurią Chechło Leśnik przystąpił w mocno osłabionym składzie, co miało wpływ na końcowy wynik.

Mimo, że gospodarze w 25 minucie wyszli na prowadzenie, na przerwę Leśnik schodził z przewagą dwóch bramek. Najpierw wyrównał w 30 minucie Konrad Kruczek, 2 minuty później na prowadzenie Goreniczan wyprowadził najmłodszy z zawodników Damian Berkowicz. 5 minut później gola zdobył Dawid Chabinka. Po zmianie stron wynik 1:3 utrzymywał się aż do 72 minuty. Wtedy to miało miejsce najgorsze 11 minut Leśnika w tym sezonie. Centuria zdobyła aż 5 gol! W 72, 74, 76,79 i 83 minucie. Po takich 5 ciosach Leśnik był w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem Michała Kondka w 86 minucie. Kibice zobaczyli aż 10 goli, niestety 6 w wykonaniu gospodarzy i 3 punkty zainkasowała Centuria.

Skład: Rak – Ścigaj, Lipiński, Kańczuga, Mandecki – Kiczko, Kruczek, Zouhar – Jasik, Chabinka (65′ M.Kondek), Berkowicz.

Żółte kartki: Mandecki, Chabinka, Kiczko.