Podział punktów w Łobzowie

Tylko remis. Tak trzeba określić wynik meczu z Olimpią Łobzów. Leśnik prowadził od 71 minuty, a prowadzenie stracił na 4 minuty przed końcowym gwizdkiem.

Już w pierwszej połowie Leśnik powinien strzelić co najmniej dwa gole. Dogodne sytuacje zmarnowali Chabinka i Andrzejczyk. Z biegiem czasu mecz się wyrównał. Goreniczanie wyszli na prowadzanie dopiero w 71 minucie po strzale głową Michała Tondosa. Chwilę po tym golu Leśnik miał świetną okazję do podwyższenia wyniku. Sędzia podyktował rzut karny po faulu na Dawidzie Chabince. Niestety bohater meczu ze Strażakiem – Paweł Kurkowski karnego nie wykorzystał. Bramkarz Olimpii obronił. Jednobramkowego prowadzenia nie udało się utrzymać prowadzenia do końca. W 86 minucie zawodnik Łobzowa przelobował naszego bramkarza i był remis 1:1.

Skład: Szczepankiewicz – Ścigaj, Kurkowski (85′ Berkowicz), Kiczko, Mandecki (76′ A.Kondek) – Łaskawiec, Tondos, Kruczek – Jasik (68′ Bigaj), Andrzejczyk (60′ Lipiński), Chabinka.

Żółte kartki: Jasik, Ścigaj, Bigaj, A.Kondek, Kruczek.