Sensacyjna porażka

Na mecz z Unią Jaroszowiec najlepiej byłoby spuścić zasłonę milczenia. Wszyscy spodziewali się pewnej wygranej Gorenic, a tu doszło do sensacji.
Zajmująca czwarte miejsce od końca Unia wygrała 4:2.

W pierwszej połowie Leśnik miał mecz pod kontrolą i mimo kilku okazji, udało się zdobyć tylko jedną bramkę. W 35 minucie bramkę zdobył Kamil Andrzejczyk. Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Wprawdzie zaraz po zmianie stron Leśnik mógł podwyższyć prowadzenie, ale 10 minut po wznowieniu gry był już remis. Oszołomiony Leśnik po 65 minutach gry przegrywał już 2:1. Jakby tego było mało pięć minut później znów dał się zaskoczyć bramkarz goreniczan. W 74 minucie zanosiło się na pogrom. Unia zdobyła czwartą bramkę. Wtedy było już pewne, że z Jaroszowca Leśnik nie wywiezie nawet punktu. Rozmiar porażki zmniejszył Michał Tondos w 90 minucie po strzale zza pola karnego. Po tej porażce Leśnik spadł na 6 miejsce.

Skład: Szczepankiewicz  – Tondos, Kiczko, Kurkowski (k), Mandecki (70′ Oleś) – Ścigaj (60′ Jasik), Łaskawiec (56′ Bigaj), Kańczuga, Kruczek, Chabinka – Andrzejczyk.

Żółte kartki: Łaskawiec, Kurkowski.