Tabela

Klasa A 2019/2020, grupa: Olkusz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Gorenice 15 36 12 0 3 59-18 6 0 1 33-11 6 0 2 26-7
2.  Legion Bydlin 15 32 10 2 3 42-18 6 1 1 30-11 4 1 2 12-7
3.  Wielmożanka Wielmoża 15 31 9 4 2 40-21 7 0 0 23-7 2 4 2 17-14
4.  Olimpia Łobzów 15 29 9 2 4 59-22 4 2 2 35-10 5 0 2 24-12 2 4 1 1 0 5-2
5.  Strażak Przybysławice 15 29 9 2 4 37-30 4 1 2 12-13 5 1 2 25-17 2 4 1 1 0 5-3
6.  Pilica Wierbka 15 29 9 2 4 40-19 4 1 2 22-8 5 1 2 18-11 2 0 0 0 2 1-6
7.  Promień Przeginia 15 26 8 2 5 37-33 8 0 0 34-11 0 2 5 3-22
8.  Prądnik Sułoszowa 15 23 7 2 6 33-25 5 1 3 23-13 2 1 3 10-12
9.  Przebój II Wolbrom 15 21 7 0 8 31-25 3 0 5 12-14 4 0 3 19-11 1 3 1 0 0 1-0
10.  Spartak Charsznica 15 21 6 3 6 32-24 3 2 3 16-14 3 1 3 16-10 1 0 0 0 1 0-1
11.  Sokół Gołaczewy 15 16 5 1 9 28-53 4 1 3 21-16 1 0 6 7-37
12.  Centuria Chechło 15 15 5 0 10 35-40 3 0 3 12-13 2 0 7 23-27 1 3 1 0 0 9-0
13.  Unia Jaroszowiec 15 15 5 0 10 35-62 3 0 5 22-33 2 0 5 13-29 1 0 0 0 1 0-9
14.  Trzy Korony Żarnowiec 15 10 2 4 9 17-34 0 2 5 2-12 2 2 4 15-22
15.  Błysk Zederman 15 8 2 2 11 17-50 1 1 5 11-25 1 1 6 6-25
16.  Laskowianka Laski 15 5 1 2 12 7-75 0 2 5 5-25 1 0 7 2-50
Kolejka 1 - 15 sierpnia

Prądnik Sułoszowa 7-0 Laskowianka Laski 15 sierpnia, 14:00
Sokół Gołaczewy 3-1 Centuria Chechło 15 sierpnia, 11:00
Przebój II Wolbrom 0-3 Pilica Wierbka 15 sierpnia, 11:00
Olimpia Łobzów 0-2 Trzy Korony Żarnowiec 15 sierpnia, 17:00
Spartak Charsznica 1-1 Wielmożanka Wielmoża 15 sierpnia, 11:00
Unia Jaroszowiec 4-3 Błysk Zederman 15 sierpnia, 17:00
Legion Bydlin 0-2 Leśnik Gorenice 15 sierpnia, 17:00
Promień Przeginia 6-5 Strażak Przybysławice 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Laskowianka Laski 1-4 Strażak Przybysławice 17 sierpnia, 16:00
Leśnik Gorenice 6-1 Promień Przeginia 18 sierpnia, 17:00
Błysk Zederman 1-2 Legion Bydlin 18 sierpnia, 17:00
Wielmożanka Wielmoża 5-1 Unia Jaroszowiec 27 sierpnia, 17:30
Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Spartak Charsznica 18 sierpnia, 17:00
Pilica Wierbka 0-3 Olimpia Łobzów 18 sierpnia, 17:00
Centuria Chechło 0-7 Przebój II Wolbrom 17 sierpnia, 16:00
Prądnik Sułoszowa 2-1 Sokół Gołaczewy 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Sokół Gołaczewy 6-0 Laskowianka Laski 24 sierpnia, 11:00
Przebój II Wolbrom 1-0 Prądnik Sułoszowa 25 sierpnia, 17:00
Olimpia Łobzów 5-2 Centuria Chechło 24 sierpnia, 17:00
Spartak Charsznica 0-2 Pilica Wierbka 25 sierpnia, 11:00
Unia Jaroszowiec 1-2 Trzy Korony Żarnowiec 24 sierpnia, 13:00
Legion Bydlin 2-1 Wielmożanka Wielmoża 25 sierpnia, 17:00
Promień Przeginia 3-2 Błysk Zederman 25 sierpnia, 17:00
Strażak Przybysławice 1-7 Leśnik Gorenice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Laskowianka Laski 0-6 Leśnik Gorenice 1 września, 16:00
Błysk Zederman 2-4 Strażak Przybysławice 1 września, 14:30
Wielmożanka Wielmoża 6-1 Promień Przeginia 1 września, 11:30
Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Legion Bydlin 1 września, 17:00
Pilica Wierbka 6-0 Unia Jaroszowiec 31 sierpnia, 17:00
Prądnik Sułoszowa 1-4 Olimpia Łobzów 1 września, 17:00
Sokół Gołaczewy 3-1 Przebój II Wolbrom 31 sierpnia, 11:00
Spartak Charsznica 4-1 Centuria Chechło 31 sierpnia, 15:30

Kolejka 5 - 7-8 września

Przebój II Wolbrom 3-0 Laskowianka Laski 8 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Łobzów 10-0 Sokół Gołaczewy 8 września, 11:00
Unia Jaroszowiec 0-9 Centuria Chechło 7 września, 17:00
Legion Bydlin 4-1 Pilica Wierbka 8 września, 17:00
Promień Przeginia 3-0 Trzy Korony Żarnowiec 7 września, 11:00
Strażak Przybysławice 2-2 Wielmożanka Wielmoża 8 września, 17:00
Leśnik Gorenice 5-0 Błysk Zederman 8 września, 17:00
Prądnik Sułoszowa 3-0 Spartak Charsznica 8 września, 11:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Laskowianka Laski 0-1 Błysk Zederman 14 września, 17:00
Wielmożanka Wielmoża 2-1 Leśnik Gorenice 15 września, 11:30
Trzy Korony Żarnowiec 0-2 Strażak Przybysławice 14 września, 16:30
Pilica Wierbka 3-0 Promień Przeginia 14 września, 17:00
Centuria Chechło 0-2 Legion Bydlin 14 września, 17:00
Prądnik Sułoszowa 3-4 Unia Jaroszowiec 15 września, 16:00
Sokół Gołaczewy 2-4 Spartak Charsznica 14 września, 15:00
Przebój II Wolbrom 2-4 Olimpia Łobzów 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Olimpia Łobzów 9-0 Laskowianka Laski 22 września, 16:00
Spartak Charsznica 0-1 Przebój II Wolbrom 22 września, 11:00
Unia Jaroszowiec 4-5 Sokół Gołaczewy 21 września, 16:00
Legion Bydlin 2-2 Prądnik Sułoszowa 22 września, 16:00
Promień Przeginia 2-1 Centuria Chechło 21 września, 16:00
Strażak Przybysławice 3-1 Pilica Wierbka 22 września, 16:00
Leśnik Gorenice 4-2 Trzy Korony Żarnowiec 22 września, 17:00
Błysk Zederman 4-4 Wielmożanka Wielmoża 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Laskowianka Laski 0-6 Wielmożanka Wielmoża 29 września, 13:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Błysk Zederman 29 września, 16:00
Pilica Wierbka 0-2 Leśnik Gorenice 28 września, 16:00
Centuria Chechło 0-2 Strażak Przybysławice 28 września, 11:00
Prądnik Sułoszowa 1-1 Promień Przeginia 29 września, 11:00
Sokół Gołaczewy 2-4 Legion Bydlin 28 września, 12:00
Przebój II Wolbrom 2-3 Unia Jaroszowiec 29 września, 11:00
Olimpia Łobzów 2-2 Spartak Charsznica 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Spartak Charsznica 5-0 Laskowianka Laski 6 października, 13:00
Unia Jaroszowiec 4-7 Olimpia Łobzów 5 października, 15:30
Legion Bydlin 5-4 Przebój II Wolbrom 5 października, 15:30
Promień Przeginia 4-0 Sokół Gołaczewy 6 października, 15:30
Strażak Przybysławice 4-1 Prądnik Sułoszowa 6 października, 15:30
Leśnik Gorenice 5-3 Centuria Chechło 5 października, 16:00
Błysk Zederman 0-5 Pilica Wierbka 6 października, 15:30
Wielmożanka Wielmoża 4-3 Trzy Korony Żarnowiec 6 października, 11:30

Kolejka 10 - 12-13 października

Laskowianka Laski 2-2 Trzy Korony Żarnowiec 12 października, 15:00
Pilica Wierbka 1-1 Wielmożanka Wielmoża 12 października, 15:00
Centuria Chechło 5-0 Błysk Zederman 12 października, 11:00
Prądnik Sułoszowa 1-0 Leśnik Gorenice 13 października, 15:00
Sokół Gołaczewy 1-3 Strażak Przybysławice 12 października, 15:00
Przebój II Wolbrom 2-0 Promień Przeginia 13 października, 15:00
Olimpia Łobzów 0-2 Legion Bydlin 12 października, 15:00
Spartak Charsznica 4-3 Unia Jaroszowiec 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Unia Jaroszowiec 1-2 Laskowianka Laski 19 października, 15:00
Legion Bydlin 2-1 Spartak Charsznica 20 października, 15:00
Promień Przeginia 3-2 Olimpia Łobzów 20 października, 15:00
Strażak Przybysławice 0-2 Przebój II Wolbrom 19 października, 15:00
Leśnik Gorenice 8-0 Sokół Gołaczewy 20 października, 15:00
Błysk Zederman 1-3 Prądnik Sułoszowa 20 października, 15:00
Wielmożanka Wielmoża 3-1 Centuria Chechło 20 października, 11:30
Trzy Korony Żarnowiec 0-1 Pilica Wierbka 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Laskowianka Laski 2-2 Pilica Wierbka 26 października, 15:00
Centuria Chechło 5-1 Trzy Korony Żarnowiec 26 października, 11:00
Prądnik Sułoszowa 3-0 Wielmożanka Wielmoża 27 października, 14:00
Sokół Gołaczewy 1-0 Błysk Zederman 27 października, 15:00
Przebój II Wolbrom 1-2 Leśnik Gorenice 27 października, 14:30
Olimpia Łobzów 2-2 Strażak Przybysławice 26 października, 15:00
Spartak Charsznica 0-0 Promień Przeginia 27 października, 11:00
Unia Jaroszowiec 3-2 Legion Bydlin 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Legion Bydlin 11-0 Laskowianka Laski 3 listopada, 14:00
Promień Przeginia 5-1 Unia Jaroszowiec 3 listopada, 14:00
Strażak Przybysławice 1-0 Spartak Charsznica 3 listopada, 14:00
Leśnik Gorenice 1-4 Olimpia Łobzów 3 listopada, 14:00
Błysk Zederman 3-0 Przebój II Wolbrom 2 listopada, 14:00
Wielmożanka Wielmoża 2-0 Sokół Gołaczewy 3 listopada, 11:30
Trzy Korony Żarnowiec 2-3 Prądnik Sułoszowa 3 listopada, 14:00
Pilica Wierbka 5-1 Centuria Chechło 2 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Laskowianka Laski 0-4 Centuria Chechło 9 listopada, 14:00
Prądnik Sułoszowa 2-3 Pilica Wierbka 10 listopada, 13:00
Sokół Gołaczewy 3-3 Trzy Korony Żarnowiec 10 listopada, 13:00
Przebój II Wolbrom 1-2 Wielmożanka Wielmoża 9 listopada, 11:00
Olimpia Łobzów 7-0 Błysk Zederman 9 listopada, 13:30
Spartak Charsznica 2-6 Leśnik Gorenice 10 listopada, 11:00
Unia Jaroszowiec 5-3 Strażak Przybysławice 10 listopada, 13:30
Legion Bydlin 4-0 Promień Przeginia 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Promień Przeginia 8-0 Laskowianka Laski 17 listopada, 13:30
Strażak Przybysławice 1-0 Legion Bydlin 17 listopada, 13:30
Leśnik Gorenice 4-1 Unia Jaroszowiec 16 listopada, 14:00
Błysk Zederman 0-7 Spartak Charsznica 17 listopada, 13:30
Wielmożanka Wielmoża 1-0 Olimpia Łobzów 16 listopada, 14:00
Trzy Korony Żarnowiec 0-4 Przebój II Wolbrom 16 listopada, 13:30
Pilica Wierbka 7-1 Sokół Gołaczewy 16 listopada, 11:00
Centuria Chechło 2-1 Prądnik Sułoszowa 16 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Laskowianka Laski - Prądnik Sułoszowa
Centuria Chechło - Sokół Gołaczewy
Pilica Wierbka - Przebój II Wolbrom
Trzy Korony Żarnowiec - Olimpia Łobzów
Wielmożanka Wielmoża - Spartak Charsznica
Błysk Zederman - Unia Jaroszowiec
Leśnik Gorenice - Legion Bydlin
Strażak Przybysławice - Promień Przeginia

Kolejka 17 - 28-29 marca

Strażak Przybysławice - Laskowianka Laski
Promień Przeginia - Leśnik Gorenice
Legion Bydlin - Błysk Zederman
Unia Jaroszowiec - Wielmożanka Wielmoża
Spartak Charsznica - Trzy Korony Żarnowiec
Olimpia Łobzów - Pilica Wierbka
Przebój II Wolbrom - Centuria Chechło
Sokół Gołaczewy - Prądnik Sułoszowa

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Laskowianka Laski - Sokół Gołaczewy
Prądnik Sułoszowa - Przebój II Wolbrom
Centuria Chechło - Olimpia Łobzów
Pilica Wierbka - Spartak Charsznica
Trzy Korony Żarnowiec - Unia Jaroszowiec
Wielmożanka Wielmoża - Legion Bydlin
Błysk Zederman - Promień Przeginia
Leśnik Gorenice - Strażak Przybysławice

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Centuria Chechło - Spartak Charsznica
Leśnik Gorenice - Laskowianka Laski
Strażak Przybysławice - Błysk Zederman
Promień Przeginia - Wielmożanka Wielmoża
Legion Bydlin - Trzy Korony Żarnowiec
Unia Jaroszowiec - Pilica Wierbka
Olimpia Łobzów - Prądnik Sułoszowa
Przebój II Wolbrom - Sokół Gołaczewy

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Spartak Charsznica - Prądnik Sułoszowa
Laskowianka Laski - Przebój II Wolbrom
Sokół Gołaczewy - Olimpia Łobzów
Centuria Chechło - Unia Jaroszowiec
Pilica Wierbka - Legion Bydlin
Trzy Korony Żarnowiec - Promień Przeginia
Wielmożanka Wielmoża - Strażak Przybysławice
Błysk Zederman - Leśnik Gorenice

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Błysk Zederman - Laskowianka Laski
Leśnik Gorenice - Wielmożanka Wielmoża
Strażak Przybysławice - Trzy Korony Żarnowiec
Promień Przeginia - Pilica Wierbka
Legion Bydlin - Centuria Chechło
Unia Jaroszowiec - Prądnik Sułoszowa
Spartak Charsznica - Sokół Gołaczewy
Olimpia Łobzów - Przebój II Wolbrom

Kolejka 22 - 2-3 maja

Laskowianka Laski - Olimpia Łobzów
Przebój II Wolbrom - Spartak Charsznica
Sokół Gołaczewy - Unia Jaroszowiec
Prądnik Sułoszowa - Legion Bydlin
Centuria Chechło - Promień Przeginia
Pilica Wierbka - Strażak Przybysławice
Trzy Korony Żarnowiec - Leśnik Gorenice
Wielmożanka Wielmoża - Błysk Zederman

Kolejka 23 - 9-10 maja

Wielmożanka Wielmoża - Laskowianka Laski
Błysk Zederman - Trzy Korony Żarnowiec
Leśnik Gorenice - Pilica Wierbka
Strażak Przybysławice - Centuria Chechło
Promień Przeginia - Prądnik Sułoszowa
Legion Bydlin - Sokół Gołaczewy
Unia Jaroszowiec - Przebój II Wolbrom
Spartak Charsznica - Olimpia Łobzów

Kolejka 24 - 16-17 maja

Laskowianka Laski - Spartak Charsznica
Olimpia Łobzów - Unia Jaroszowiec
Przebój II Wolbrom - Legion Bydlin
Sokół Gołaczewy - Promień Przeginia
Prądnik Sułoszowa - Strażak Przybysławice
Centuria Chechło - Leśnik Gorenice
Pilica Wierbka - Błysk Zederman
Trzy Korony Żarnowiec - Wielmożanka Wielmoża

Kolejka 25 - 23-24 maja

Trzy Korony Żarnowiec - Laskowianka Laski
Wielmożanka Wielmoża - Pilica Wierbka
Błysk Zederman - Centuria Chechło
Leśnik Gorenice - Prądnik Sułoszowa
Strażak Przybysławice - Sokół Gołaczewy
Promień Przeginia - Przebój II Wolbrom
Legion Bydlin - Olimpia Łobzów
Unia Jaroszowiec - Spartak Charsznica

Kolejka 26 - 30-31 maja

Laskowianka Laski - Unia Jaroszowiec
Spartak Charsznica - Legion Bydlin
Olimpia Łobzów - Promień Przeginia
Przebój II Wolbrom - Strażak Przybysławice
Sokół Gołaczewy - Leśnik Gorenice
Prądnik Sułoszowa - Błysk Zederman
Centuria Chechło - Wielmożanka Wielmoża
Pilica Wierbka - Trzy Korony Żarnowiec

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Pilica Wierbka - Laskowianka Laski
Trzy Korony Żarnowiec - Centuria Chechło
Wielmożanka Wielmoża - Prądnik Sułoszowa
Błysk Zederman - Sokół Gołaczewy
Leśnik Gorenice - Przebój II Wolbrom
Strażak Przybysławice - Olimpia Łobzów
Promień Przeginia - Spartak Charsznica
Legion Bydlin - Unia Jaroszowiec

Kolejka 28 - 11 czerwca

Laskowianka Laski - Legion Bydlin
Unia Jaroszowiec - Promień Przeginia
Spartak Charsznica - Strażak Przybysławice
Olimpia Łobzów - Leśnik Gorenice
Przebój II Wolbrom - Błysk Zederman
Sokół Gołaczewy - Wielmożanka Wielmoża
Prądnik Sułoszowa - Trzy Korony Żarnowiec
Centuria Chechło - Pilica Wierbka

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Centuria Chechło - Laskowianka Laski
Pilica Wierbka - Prądnik Sułoszowa
Trzy Korony Żarnowiec - Sokół Gołaczewy
Wielmożanka Wielmoża - Przebój II Wolbrom
Błysk Zederman - Olimpia Łobzów
Leśnik Gorenice - Spartak Charsznica
Strażak Przybysławice - Unia Jaroszowiec
Promień Przeginia - Legion Bydlin

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Laskowianka Laski - Promień Przeginia
Legion Bydlin - Strażak Przybysławice
Unia Jaroszowiec - Leśnik Gorenice
Spartak Charsznica - Błysk Zederman
Olimpia Łobzów - Wielmożanka Wielmoża
Przebój II Wolbrom - Trzy Korony Żarnowiec
Sokół Gołaczewy - Pilica Wierbka
Prądnik Sułoszowa - Centuria Chechło

Liga okręgowa 2019/2020 (Kraków I)

Klasa A 2019/2020 (Kraków I)
Klasa A 2019/2020 (Kraków II)
Klasa A 2019/2020 (Kraków III)
Klasa A 2019/2020 (Myślenice)

Klasa B 2019/2020 (Olkusz I)
Klasa B 2019/2020 (Olkusz II (Miechów))